Szerdán megkezdődött a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott első Európa-bajnoki selejtezőjére, a Groupama Arénában szeptember 7-én 18 órától sorra kerülő, északírek elleni mérkőzésre.

Szeptember 7-én az északírek ellen játszunk
Szerdán megkezdődött a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott első Európa-bajnoki selejtezőjére, a Groupama Arénában szeptember 7-én 18 órától sorra kerülő, északírek elleni mérkőzésre.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
