Megkezdődött a jegyárusítás az első Eb-selejtezőre

Szeptember 7-én az északírek ellen játszunk

Sport
  • 2014.08.13. - 20:51

Szerdán megkezdődött a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott első Európa-bajnoki selejtezőjére, a Groupama Arénában szeptember 7-én 18 órától sorra kerülő, északírek elleni mérkőzésre.

stadion
Reklám