A Szociáldemokraták szerint program hiányában előre kódolt az "összefogás" főpolgármester jelöltjének választási veresége - közölte Árok Kornél, a Szociáldemokraták Magyar Polgári Pártja főpolgármester-jelöltje szerdán.
"Déja vu érzésem van, mintha visszarepültünk volna valami politikai féreglyukon az év elejére. Tudjuk, hogy akkor is volt közös miniszterelnök-jelölt, de nem volt közös ellenzéki program. Az eredmény ismert!" - fogalmazott a politikus.




