Burány Sándor szerint kedden Budapesten sajtótájékoztatón azt mondta, a magyar gazdaság folyamatosan gyengül, miközben a kormányközeli offshore-lovagok pozíciója erősödik, már miniszter is került ki ebből a körből. Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszternek egyre másra derülnek ki zűrösebbnél, zűrösebb cégügyei korábbi ügyvédi múltjából - tette hozzá.




