"Veszélyes anyagokat" talált az összetevői között, emiatt betiltaná az Egyesült Államokban gyártott Kentucky Gentleman whiskey behozatalát Oroszország - jelentette be hétfőn a Roszszelhoznadzor orosz egészségügyi hatóság.

"Káros összetevők" miatt tiltanák be egy amerikai whiskey importját
"Veszélyes anyagokat" talált az összetevői között, emiatt betiltaná az Egyesült Államokban gyártott Kentucky Gentleman whiskey behozatalát Oroszország - jelentette be hétfőn a Roszszelhoznadzor orosz egészségügyi hatóság.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
