Moszkva nem kér az amerikai whiskey-ből

"Káros összetevők" miatt tiltanák be egy amerikai whiskey importját

Külföld
  • 2014.08.04. - 16:59

"Veszélyes anyagokat" talált az összetevői között, emiatt betiltaná az Egyesült Államokban gyártott Kentucky Gentleman whiskey behozatalát Oroszország - jelentette be hétfőn a Roszszelhoznadzor orosz egészségügyi hatóság.

lead putyin szesz
Reklám