Ég egy tízemeletes ház szemétledobója Budapesten

Öt embert kórházba vittek, köztük két csecsemőt

Krónika
  • 2014.08.01. - 15:02

Öt embert, köztük két csecsemőt vittek füstmérgezés gyanújával kórházba, miután pénteken délután kigyulladt egy tízemeletes panelház szemétledobója Óbudán - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t. A tüzet sikerült eloltani.

lead panel III. kerület
Ők a tűzoltási utómunkálatok befejezése és a lépcsőház kiszellőztetése után térhetnek vissza. A tűz keletkezésének okát vizsgálják - közölte a referens.

Forrás: MTI

Reklám