Üzbegisztánban felfüggesztették pénteken a mobilinternet-hálózatot, valamint blokkolták az SMS-, illetve MMS-küldést is azért, hogy az egyetemi felvételi vizsgákon elejét vegyék az esetleges csalásoknak.

A diákok ezúttal csakis saját tudásukra hagyatkozhatnak az egyetemi vizsgáknál
Üzbegisztánban felfüggesztették pénteken a mobilinternet-hálózatot, valamint blokkolták az SMS-, illetve MMS-küldést is azért, hogy az egyetemi felvételi vizsgákon elejét vegyék az esetleges csalásoknak.

