Betiltották a mobilinternetet Üzbegisztánban

A diákok ezúttal csakis saját tudásukra hagyatkozhatnak az egyetemi vizsgáknál

Krónika
  • 2014.08.01. - 09:54

Üzbegisztánban felfüggesztették pénteken a mobilinternet-hálózatot, valamint blokkolták az SMS-, illetve MMS-küldést is azért, hogy az egyetemi felvételi vizsgákon elejét vegyék az esetleges csalásoknak.

lead mobilnet
Reklám