A Jobbik fővárosi vezetése javasolja, hogy a kormány ne a további adósságnövekedéssel járó hitelfelvétellel, hanem állami forrásokból oldja meg a balesetveszélyes állapot felszámolását a 3-as metró vonalán.

A nemzeti radikális párt ellenzi az eladósítást
A Jobbik fővárosi vezetése javasolja, hogy a kormány ne a további adósságnövekedéssel járó hitelfelvétellel, hanem állami forrásokból oldja meg a balesetveszélyes állapot felszámolását a 3-as metró vonalán.

