Joss Stone máris imádja Magyarországot

Az énekesnő kedd este lépett fel a Budapest Parkban

Kultúra
  • 2014.07.29. - 14:49

Hétfőn érkezett Budapestre a fátyolos hangú Joss Stone, aki spontán dalra is fakadt a videón látható zenészek társaságában. A Twitterre pedig kiírta, hogy szeret itt lenni nálunk.

"Mélyen érző magyar hegedűs. A nap legjobb pillanata" - írja Instagramján az énekesnő.

Reklám