A magyar női csapat ezüstérmet szerzett a Brazíliában rendezett strandkézilabda-világbajnokságon.

A csapat a címvédő brazilokkal szemben maradt alul
A magyar női csapat ezüstérmet szerzett a Brazíliában rendezett strandkézilabda-világbajnokságon.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
