Két új magyar főkonzulátus nyílik Németországban

Az új képviseletek révén Magyarország még közelebb kerülhet a németekhez

Külföld
  • 2014.07.21. - 20:41

Magyarország két új főkonzulátust nyit Németországban - jelentette be a külgazdasági és külügyminiszter a német külügyminiszterrel hétfőn Berlinben folytatott megbeszélése után. A külgazdasági és külügyminiszter egynapos munkalátogatásra utazott Berlinbe, ahol Frank-Walter Steinmeier mellett Peter Altmaier kancelláriaminiszterrel is folytatott megbeszélést.

Navracsics Németroszágban
Reklám