A magyar férfiválogatott szombaton nyolc góllal legyőzte a német nemzeti csapatot a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfitornáján. Ezzel Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese a hétfői csoportzáró eredményétől függetlenül az első helyen végzett hatosában, így egyszersmind automatikusan a legjobb négy közé jutott.




