Vízilabda Eb: A magyar csapat legyőzte a spanyolokat

Nehéz ellenféllel kellett szembenézniük a játékosoknak

Sport
  • 2014.07.14. - 21:25

A világbajnoki címvédő magyar válogatott 12-9-re legyőzte a spanyol együttest a hétfői nyitónapon a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfitornájának B csoportjában.

vízilabda
MTI Fotó: Kovács Tamás

A házigazda csapat az első negyedben még nem tudott felülkerekedni riválisán, ám a nagyszünetre már kétgólos előnnyel vonult, a folytatásban pedig négy találatnyira ellépett, így összességében magabiztosan diadalmaskodott.

Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese kedden 20.30 órakor a franciákkal csap össze.

A magyarok hatosába kerültek a délszlávok is: a csoportban jelen vannak az olimpiai bajnok horvátok, illetve a szerbek is, így már a csoportmérkőzések is számos izgalmas összecsapást ígérnek.

Reklám