Horvátország regionális energia elosztó tranzitközponttá válhat az Egyesült Államok szerint - jelentette ki Victoria Nuland, európai ügyekért felelős amerikai külügyi államtitkár-helyettes Dubrovnikban egy regionális tanácskozáson.

Európa túl sokat fizet a gázért
Horvátország regionális energia elosztó tranzitközponttá válhat az Egyesült Államok szerint - jelentette ki Victoria Nuland, európai ügyekért felelős amerikai külügyi államtitkár-helyettes Dubrovnikban egy regionális tanácskozáson.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
