Energia elosztó tranzitközponttá válhat Horvátország

Európa túl sokat fizet a gázért

Gazdaság
  • 2014.07.12. - 13:41

Horvátország regionális energia elosztó tranzitközponttá válhat az Egyesült Államok szerint - jelentette ki Victoria Nuland, európai ügyekért felelős amerikai külügyi államtitkár-helyettes Dubrovnikban egy regionális tanácskozáson.

Déli Áramlat térképen
Reklám