Barack Obama amerikai elnök csütörtökön telefonon felhívta Benjámin Netanjahu izraeli kormányfőt, és kifejezte aggodalmát az izraeli-palesztin konfliktus kiterjedésének veszélye miatt, valamint felajánlotta kormánya segítségét ahhoz, hogy a felek tárgyaljanak a tűzszünetről - közölte a washingtoni Fehér Ház.




