Energiapolitikáról és portugál befektetésről tárgyalt szerdán Lisszabonban a nemzeti fejlesztési miniszter, akit vendéglátói biztosítottak arról, hogy Portugália támogatja Magyarországot a Déli Áramlat megépítése ügyében.
Seszták Miklós először a Portugal Telecom vezérigazgatójával egyeztetett a Hungaro Digitel Zrt.-vel kapcsolatban. A miniszter emlékeztetett arra, hogy a társaságnak 55 százalékban az állam által megvásárolt Antenna Hungária, 45 százalékban pedig a Portugal Telecom a tulajdonosa. Seszták Miklós az új tulajdonosi struktúráról és a jövőbeli tervekről egyeztetett a portugál cég vezetőjével.




