Djokovic másodszor bajnok Wimbledonban

Négy órás csatában verte Federert

Sport
  • 2014.07.06. - 22:31

Novak Djokovic nyerte a férfi egyest a wimbledoni teniszbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben öt szettben, közel négy órás játékban legyőzte a hétszeres bajnok svájci Roger Federert.Djokovic 2011 után másodszor bizonyult a legjobbnak a londoni füves pályás Grand Slam-tornán, összességében pedig a hetedik GS-trófeáját hódította el.  

Djokovic
Reklám