Ügynökmúltja miatt kizárták a pártból a Jobbik komlói elnöké

Novák Előd: Tasnádi László III/III-as ügynök volt

Belföld
  • 2014.07.03. - 15:18

A radikális ellenzéki párt kizárta soraiból és önkormányzati mandátumának visszaadására szólította fel korábbi ügynökmúltja miatt Tasnádi László komlói elnököt. 

Novák Előd, a párt alelnöke ismertette, hogy Tasnádi László nyolc évig volt III/III-as ügynök. Tagságának megszüntetésével jó példával szeretnének elől járni. Tasnádi korábban még tagadta ügynökmúltját, de telefonos beszélgetésük során végül néhány keresztkérdés után beismerte azt. Novák hozzátette, Tasnádi László korábbi, a pártba való felvételi kérelmén is eltitkolta múltját. A Jobbik országos elnöksége egyhangú szavazással döntött kizárásáról, és önkormányzati képviselői mandátumának visszaadására szólította fel.

Reklám