Bővítette termelőkapacitását a Videoton holding

A Videoton vállalatcsoportnál 2011-ben kezdődött a komplex technológiai termelésfejlesztési program, ennek eredményeként jelentősen bővült a kapacitás és a gyártóterület is.

Gazdaság
  • 2014.07.02. - 10:17

Videoton3
Fotó: Hegedüs Róbert

A 12,3 milliárd forint értékű fejlesztés kétharmada az ipari elektronikai és az autóipari elektronikai gyártásban valósult meg. Ennek eredményeképpen a Videoton EAS Kft.-nél és a VT Autoelektronikai Kft.-nél a technológiai fejlesztésen túl új gyártósorok is létesültek, és a raktárkapacitás is bővült. A 2009-es évhez képest ötven százalékkal növekedett a vállalatcsoport árbevétele. Több mint nyolcszázzal emelkedett 2009 óta a gyártócégekben foglalkoztatottak létszáma.

Ide kattintva olvashatja a teljes cikket

Reklám