Megkéselt két fiatalt egy 64 éves férfi Debrecenben a Múzeum utcában, ahová a vasárnap hajnali bejelentés után több rendőri egység és a mentőszolgálat munkatársai is kivonultak – közölte a rendőrség a police.hu oldalon. Lapinformáció szerint az egyik fiatal életét vesztette.
Mint írták, a mentők kórházba szállították a két fiatal férfit, míg a járőrök a kapott személyleírás alapján megkezdték az elkövető keresését. Két órával később megtalálták a 64 éves késelőt, akit megbilincseltek, előállítottak a főkapitányságra, majd gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Az adatok szerint a gyanúsított szóváltásba keveredett a két fiatalemberrel, majd késével mindkettőjüket megszúrta.
A dehir.hu azt írta, hogy megkeresésükre a Debreceni Egyetem Klinikai Központja azt közölte, a két sérült közül az egyik állapota stabil, a másik sérült azonban a szakszerű orvosi ellátás ellenére életét vesztette.
A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága életveszélyt okozó testi sértés bűntett miatt folytat eljárást a budapesti lakossal szemben.







