A Jobbik nyolc évben maximálná, hogy valaki miniszterelnök lehessen Magyarországon.

A Fidesz szerint a Jobbik elnöke elárulta a választóit, a hatalomért a baloldallal is képes összefogni
A Jobbik nyolc évben maximálná, hogy valaki miniszterelnök lehessen Magyarországon.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség