Vona Gábor: Senki ne lehessen miniszterelnök nyolc évnél tovább

A Fidesz szerint a Jobbik elnöke elárulta a választóit, a hatalomért a baloldallal is képes összefogni

Belföld
  • 2017.02.18. - 17:55

A Jobbik nyolc évben maximálná, hogy valaki miniszterelnök lehessen Magyarországon.

vona
Reklám