Vietnami-magyar együttműködésekről tárgyalt Szijjártó Péter

A Ho Si Minh-városi Népi Bizottság elnökével találkozott Budapesten

Belföld
  • 2017.06.23. - 12:12

Vietnam és Magyarország együttműködéséről tárgyalt Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Nguyen Thanh Phong-gal, a Ho Si Minh-városi Népi Bizottság elnökével pénteken Budapesten.

szijjártó
A KKM közleményében kitért arra is, hogy egyre több dél-vietnámi hallgató jelentkezik magyar egyetemekre, a magyar kormány által Vietnámnak biztosított 100 fős ösztöndíjprogram keretében.
Reklám