Az ellenzék által várt tízezres tömeg helyett még kétezren sem vonultak utcára az oktatás javításáért szervezett tüntetésen, a résztvevőknek pedig körülbelül csak a fele volt diák.

A „ne menj suliba”-akció után beszédeket tartottak az Alkotmány utcában
Az ellenzék által várt tízezres tömeg helyett még kétezren sem vonultak utcára az oktatás javításáért szervezett tüntetésen, a résztvevőknek pedig körülbelül csak a fele volt diák.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült