Újraválasztották Vona Gábort a Jobbik elnökének a párt vasárnapi budapesti tisztújító kongresszusán, aki ezt megelőzően lemondott a párt parlamenti frakciójának vezetéséről. A pártelnök a vasárnapi budapesti tisztújító kongresszuson bejelentette azt is, hogy Volner Jánost jelöli frakcióvezetőnek, aki várhatóan az őszi ülésszak kezdetétől töltheti be a tisztséget. A választás előtt Novák Előd elmondta, hogy elfogadta: nem lesz a Jobbik alelnöke.





