A Budapest Park megszüntetésével kezdeményezze a fővárosnál a terület parkolóvá alakítását – javasolta interpellációjában a ferencvárosi szocialista képviselő a kerület polgármesterének, Bácskai Jánosnak. Pál Tibor tegnap már cáfolta ezt, és azt mondta, meg kell őrizni azt az értéket, amit a szórakozóhely képvisel.




