Szoboravatás a máriaremetei templomban

Belföld
  • 2017.05.15. - 01:52

Bemutatták Rieger Tibor szobrászművész két egész alakos – Mindszenty József bíborost és Mária, Magyarok Nagyasszonyát ábrázoló – szobrát szombat este a máriaremetei kegytemplomban.

Rieger-Tibor
Reklám