Szél Bernadett és Keresztes László Lóránt az LMP két társelnöke

A párt Székesfehérváron tartott tisztújító kongresszust

Belföld
  • 2018.05.26. - 17:10

Szél Bernadett és Keresztes László Lóránt személyében megválasztotta társelnökeit az LMP szombaton a Székesfehérváron zajló tisztújító kongresszusán. 

keresztes szél bernadett
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd
Az elnökség titkára Kanász-Nagy Máté lett - tájékoztatta az MTI-t Halász Ambrus kommunikációs igazgató. 

 

Elmondta azt is: az elnökség további hat tagját is megválasztják szombaton.  

A kongresszus dönt az Országos Politikai Tanács tagjairól, valamint az etikai, a fegyelmi és a pénzügyi ellenőrző bizottságairól is, elképzelhető azonban, hogy ezekről csak vasárnap szavaznak a kétnapos rendezvényen.

Reklám