Orbán Viktor: Kiválóak a magyar-amerikai kapcsolatok

A kormányfő fogadta az amerikai energiaügyi minisztert

Belföld
  • 2018.11.13. - 19:16

A közép-európai régió energetikai kérdéseit és a magyar-amerikai kétoldalú kapcsolatokat tekintették át Orbán Viktor miniszterelnök és Rick Perry, az Egyesült Államok energiaügyi minisztere megbeszélésén az Országházban - tudatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

ov-perry576
Egyetértés volt abban is, hogy Magyarország és Közép-Európa elemi érdeke az energia-diverzifikáció, vagyis hogy a térség minél több forrásból juthasson energiahordozókhoz. Orbán Viktor üdvözölte az e téren tett amerikai erőfeszítéseket és beruházásokat - tájékoztatott Havasi Bertalan.
Reklám