Okafogyottá vált a tiltakozás

Béremelést követel az egyik mentős szakszervezet

Belföld
  • 2017.05.16. - 02:36

Még ezen a héten folytatódhat az egészségügyi kollektív szerződésről szóló tárgyalássorozat – tudta meg lapunk. Emellett május végére a Magyarországi Mentődolgozók Szövetsége tüntetést szervez és bértárgyalást kezdeményez úgy, hogy a területen három év alatt hatvanhét százalékos illetménynövekedést bonyolítanak le.

mento
Reklám