A magyar kormány saját eszközeivel támogatja az édesanyákat és ismeri el azt az áldozatos munkát, amellyel a gyermekek felnevelése jár - közölte Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár anyák napja alkalmából.

Hazánkban 1925 óta ünnepeljük az anyák napját
A magyar kormány saját eszközeivel támogatja az édesanyákat és ismeri el azt az áldozatos munkát, amellyel a gyermekek felnevelése jár - közölte Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár anyák napja alkalmából.

