Átadták a kormány nagyszabású hadisír-rekonstrukciós programja részeként megújult első hadisírokat. Az első világháború centenáriuma kapcsán indult pályázat segítségével renovált síremlékeket a Vas megyei Halogyon 2017. június 26-án avatták és szentelték újjá. A rendezvényen Vargha Tamás, a Honvédelmi Minisztérium miniszterhelyettese, V. Németh Zsolt országgyűlési képviselő, valamint Horváth István, a település polgármestere vett részt.




