Megint rongálta az aszfaltot a Momentum

Éjszaka fújták le a Legfőbb Ügyészség épülete előtt a flasztert

Belföld
  • 2019.01.22. - 11:29

A Momentum Mozgalom Facebook-videójában az látható,hogy éjszaka a Cseh Katalin vezetésével masírozó momentumosok a Legfőbb Ügyészség épülete elé sétálnak, majd ott felfújják az aszfaltra azokat az ügyeket, amikkel szerintük a hivatalnak foglalkoznia kéne.

Nem először választják tiltakozásképp ezt a módszert a viccpárt sorosista fiataljai, korábban egy általuk fideszesnek tartott iskolaigazgató kinevezése ellen "szólaltak fel írásban", illetve az országgyűlési választások előtt is a járdákat rongálták, így számos utca képét formálták át elhanyagolt, "graffitivel" tarkított borzalommá.

A videót alább tekintheti meg:

Reklám