Rendhagyó kormányinfóra készülhetünk, 10:30-kor ugyanis nem Gulyás Gergely, hanem maga a miniszterelnök számol be az újdonságokról és válaszol a média kérdéseire.
Hahóóó, Facebookosok! 127. kormányinfó. Ma Gulyás helyett velem kell beérnetek. Élőben ma 10.30-tól itt, a Facebookon! - buzdítja Orbán Viktor a követőit a legnépszerűbb közösségi oldalon.
Természetesen a Magyar Hírlap is azonnal beszámol majd a kormányinfón elhangzottakról!



