Esküt tett hétfőn az Országgyűlésben a köztársasági elnökként újraválasztott Áder János. A parlament március 13-án döntött arról, hogy Áder János lesz az államfő újabb öt évig.

Beszámoló készült az államfő ötéves munkájáról - A szokásosnál korábban kezdődik a parlament ülése
Esküt tett hétfőn az Országgyűlésben a köztársasági elnökként újraválasztott Áder János. A parlament március 13-án döntött arról, hogy Áder János lesz az államfő újabb öt évig.

