Letette az esküt Áder János

Beszámoló készült az államfő ötéves munkájáról - A szokásosnál korábban kezdődik a parlament ülése

Belföld
  • 2017.05.08. - 08:00

 Esküt tett hétfőn az Országgyűlésben a köztársasági elnökként újraválasztott Áder János. A parlament március 13-án döntött arról, hogy Áder János lesz az államfő újabb öt évig.

ÁJ-OV
A kérdéseket követően Hollik István (KDNP) ügyrendben a házbizottság rendkívüli ülésének összehívását kezdeményezte a jobbikos Szilágyi György egyik bekiabálásával kapcsolatban. 
Reklám