Lázár János: A legnagyobb munkaerő-tartalék az államban van

"A következő öt évben keményen csökkenteni kell az állami munkavállalói létszámot"

Belföld
  • 2017.02.24. - 20:29

Lázár János szerint a legnagyobb hazai munkaerő-tartalék az "államban van". A Miniszterelnökséget vezető miniszter erről péntek este beszélt a hajdú-bihari kereskedelmi és iparkamara által rendezett gazdasági fórumon Debrecenben.

lázár-debr576x356
Lázár János a debreceni gazdasági fórum mintegy százötven résztvevője előtt kijelentette: "a kormány Debrecen városára úgy tekint, mint a magyar világ keleti fővárosára", és mindenben támogatja törekvéseit.     
Reklám