Kövér László házelnök az Országházban fogadta a hivatalos látogatásra érkezett Pani Jathotut, a laoszi nemzetgyűlés elnökét és kíséretét. Az Országgyűlés elnöke a megbeszélésen történelminek nevezte a találkozót, mivel laoszi házelnök hivatalos látogatásra most először érkezett Magyarországra - tájékoztatta az Országgyűlés sajtóirodája hétfőn az MTI-t.




