Kövér László: Kiválóak a magyar-szlovén politikai kapcsolatok

A világ egyik legöregebb szőlőtőkéjéről kapott oltványt a házelnök

Belföld
  • 2017.11.23. - 14:52

A magyar-szlovén politikai kapcsolatok kiválóak, az egyik legjobb kapcsolat a szomszédos országok közül Szlovéniához fűzi Magyarországot - mondta Kövér László, az Országgyűlés elnöke csütörtökön az Országházban, miután a szlovén parlament elnökével találkozott.

köv-brglez576
A szlovén parlament elnöke Kövér Lászlónak egy maribori szőlőtőkét ajándékozott, amely a szekszárdi borvidékre kerül majd.
Reklám