Kósa: Magyarország nem rabszolga az Európai Unióban

A Fidesz frakcióvezetője szerint nagy viták várhatók Brüsszellel

Belföld
  • 2017.02.14. - 09:21

Magyarország nem rabszolgaként lépett be az Európai Unióba (EU), nem elszenvedője az EU-nak, hanem aktív tagja, alakítója - mondta a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden az M1 aktuális csatornán.

Kósa Lajos ezt azzal kapcsolatban mondta, hogy a közeljövőben nagy viták várhatók Brüsszellel az adópolitikáról, az energiaárakról, a foglalkoztatáspolitikáról és a migrációról.
A frakcióvezető úgy fogalmazott, Magyarország nem eltartottja az uniónak, mert rengeteget ad például a piacnyitással, valamint a tőke és a munkaerő szabad áramlásával, ezért lehet saját véleménye.

Reklám