Karácsony Gergely pénteken bejelentette, hogy elindul a főpolgármester-választáson.
A zuglói polgármester ezt Gulyás Márton Partizán című műsorában közölte, egyúttal azt is bejelentette, hogy részt vesz az ellenzéki előválasztáson.
Karácsony Gergely azt is hozzátette, ő olyan Budapestet szeretne, amely nem az ingatlanbefektetőké, nem a térkőgyártóké, nem az autósoké, hanem elsősorban az embereké - írja a hvg.hu



