A Fidesz hódmezővásárhelyi elnöke szerint a város jövője a tét a február 25-i időközi polgármester-választáson.

Indulatkeltés, nagy átverő show folyik ahelyett, hogy azt hallanánk, mit kellene tenni - utalt az ellenzék tevékenységére a Fidesz helyi elnöke
A Fidesz hódmezővásárhelyi elnöke szerint a város jövője a tét a február 25-i időközi polgármester-választáson.

