Gulyás Gergely: A kormány nem vesz részt az EP-vitán

„A jogállamiság kérdése csak ürügy, annak szankcionálása, hogy Magyarország nem fogad be bevándorlókat”

Belföld
  • 2019.01.24. - 11:17

Az újabb vita Magyarországról az Európai Parlamentben (EP) minden indokot nélkülöz, és a kormány nem vesz részt rajta - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtöki sajtótájékoztatóján, Budapesten.

gulyás
Arra a felvetésre, hogy Hollik István parlamenti képviselőként is marad-e kormányszóvivő, az érintett azt felelte: nem kapott másféle utasítást a kormányfőtől.
Reklám