Fidesz: Gyurcsányék állandóan adót emeltek és megalázó béreket fizettek

A Fidesz kormányzása óta harmadára csökkent a munkanélküliség, csökkennek az adók és nőnek a bérek

Belföld
  • 2018.09.11. - 14:48

A Fidesz szerint Gyurcsány Ferenc és kormánya folyamatosan adót emelt és megalázó béreket fizetett.

A nagyobbik kormánypárt ezt arra reagálva közölte kedden az MTI-vel, hogy Varju László, a Gyurcsány Ferenc vezette Demokratikus Koalíció alelnöke sajtótájékoztatóján azt mondta, a minimálbér emelésével és a munkát terhelő adók csökkentésével enyhítene a munkaerőhiányon.

A Fidesz erre reagálva azt írta, Gyurcsányék kormányzásuk alatt megduplázták a munkanélküliséget, egekbe emelték a munkát terhelő adókat és megalázóan alacsony bérért dolgoztatták az embereket.

A Fidesz kormányzása óta harmadára csökkent a munkanélküliség, csökkennek az adók és nőnek a bérek - olvasható a közleményben.

Reklám