Erdő Péter: Fontos, hogy legyenek templomaink

Átadták a Felső-Krisztinavárosi Plébánia új közösségi házát

Belföld
  • 2017.06.18. - 21:51

Átadták a Felső-Krisztinavárosi Plébánia új közösségi házát. Az Apor Vilmosról elnevezett épületet Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek áldotta meg vasárnap este.

erdő p576x356
Györgydeák Márton az MTI-nek elmondta: a Müller Ferenc építészmérnök tervei alapján újjáépített közösségi ház két és fél év alatt készült el. Az egyszintes, több mint 500 négyzetméter alapterületű épületben három termet alakítottak ki, ahol   jövőben közösségi programokat, esküvők, keresztelők utáni összejöveteleket fognak tartani.
Reklám