A szlovák rendőrök segítségével 509 illegális bevándorlónak Magyarországra való bejutását akadályozták meg a magyar hatóságok az elmúlt egy hónapban - mondta Balogh János, a Készenléti Rendőrség parancsnoka, az országos rendőrfőkapitány műveleti helyettese a 25 tagú szlovák kontingens szerdai búcsúztatásán.




