A budapesti forgalom megbénítása, pénzkéregetés, spontánnak hazudott tüntetések szervezése és a George Soros szervezetei által követelt intézkedések propagálása – így lehet összefoglalni, hogy milyen elvek mentén mennek utcára ismét a decemberi demonstrálók.
Egy, az Origo birtokába került dokumentumból derült ki, hogy a hazai Soros-szervezetek és az ellenzéki pártok december 30-án egy titkos találkozót tartottak, ahol a demonstrációk további menetéről egyeztetettek. A portál pénteken újabb részleteket tett közzé arról, hogy milyen is pontosan a „spontán tüntetések” koreográfiája.




