A budapesti Honvédkórház vezetősége üdvözli azt a fővárosi kórházfejlesztési koncepciót, amely szerint az intézmény jelenlegi központi bázisán tervezik kialakítani - II-es telephelyének Róbert Károly körútra költöztetésével - az észak-pesti centrumot.




