Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt polgármesterét
Az egykori fideszes városvezető gyanús számlák ügyében került a hatóságok elé

Képünk illusztráció
Fotó: dpa Picture-Alliance via AFP/Christoph Reichwein
Szerda reggel rendőrök állították elő Fonyód korábbi fideszes polgármesterét, Hidvégi Józsefet, illetve a fiát – értesült a Népszava helyi forrásoktól. Információikat a somogyi főügyészség is megerősítette. A lap kérdésére megírták: a két férfit gyanúsítottként hallgatták, majd az expolgármestert 72 órára őrizetbe vették. Az idő rövidsége miatt az ügyészség később dönt, indítványozza-e Hidvégi József letartóztatását. A fiát elengedték.
