Aláírásgyűjtéssel indult a reggel Cegléden - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán.
„Hajrá, Földi László! Hajrá, Cegléd!” - tette közzé a kormányfő.

Aláírásgyűjtéssel indult a reggel Cegléden - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán.
„Hajrá, Földi László! Hajrá, Cegléd!” - tette közzé a kormányfő.
