Dugó a Rákóczi úton, a nagykörúton, a rakpartokon. Ezrek várakoznak mindennap értelmetlenül a végeláthatatlan kocsisorokban.
Úgy tűnik, ez csak egyetlen embert nem zavar, Karácsony Gergelyt. A főpolgármester mit sem törődik azzal, hogy az egész várost hatalmába keríti az igénytelenség.
Hajléktalanok alszanak a parkokban, a villamos-megállókban, de a főpolgármester valószínűleg elfordítja a fejét, ha arra visz az útja, és akkor is, ha vásárlók hiányában tönkrement, bezárt üzleteket lát.
A Gyurcsány-báb most miniszterelnökjelöltesdit játszik, kampányára koncentrál, csak ez érdekli




