Osztrák kitüntetést kapott Balogh János országos rendőrfőkapitány

Belföld
  • 2021.05.18. - 22:30
Cikk borítókép
Osztrák kitüntetést kapott Balogh János országos rendőrfőkapitánypolice.hu

A „Nagy Arany Érdemrend az Osztrák Köztársaság Szolgálatáért” kitüntetésben részesítette Balogh János rendőr altábornagyot, országos rendőrfőkapitányt Alexander Van der Bellen osztrák szövetségi elnök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A kitüntetést Karl Nehammer, az Osztrák Köztársaság belügyminisztere adta át kedden Budapesten, az osztrák nagyköveti rezidencián - olvasható a police.hu oldalon.

Az elismerés átadásán jelen volt Pintér Sándor belügyminiszter.

Reklám