A koronavírus elsősorban az idősekre veszélyes, ezért rendkívül fontos, hogy vigyázzunk idős szeretteinkre, barátainkra - hívta fel a figyelmet a Facebook-oldalán megosztott videójában Menczer Tamás a Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkára pénteken.
Videóbejegyzésében az államtitkár hangsúlyozta, hogy bízzunk egymásban, elsősorban orvosainkban és egészségügyi szakértőinkben, ugyanis csakis összefogva juthatunk túl a koronavíruson.







