Menczer: Csakis összefogva juthatunk túl a koronavíruson

Belföld
  • 2020.03.06. - 11:15
Cikk borítókép
Menczer Tamás, a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkáraMTI/KKM/Burger Zsolt | MTI/KKM/Burger Zsolt

A koronavírus elsősorban az idősekre veszélyes, ezért rendkívül fontos, hogy vigyázzunk idős szeretteinkre, barátainkra - hívta fel a figyelmet a Facebook-oldalán megosztott videójában Menczer Tamás a Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkára pénteken.

Videóbejegyzésében az államtitkár hangsúlyozta, hogy bízzunk egymásban, elsősorban orvosainkban és egészségügyi szakértőinkben, ugyanis csakis összefogva juthatunk túl a koronavíruson.

Reklám